Постійне посилання: http://cvnews.cv.ua/post/view/1747324561-na-bukovini-suditimut-maystra-lisu-za-sluzhbovu-nedbalist-na-ponad-1-8-milyoni-griven
Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Чернівецької обласної прокуратури передали до суду обвинувальний акт стосовно майстру лісу одного з лісництв Філії «Берегометське ЛМГ» ДП «Ліси України» за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).
За даними слідства, посадовець не виконав належним чином свої службові обов'язки, що стосуються охорони лісових угідь та допустив незаконну порубку дерев на території, що перебувала під його охороною.
Державним інтересам та навколишньому природному середовищу завдано збитків на понад 1,8 млн грн.
Досудове розслідування здійснювали слідчі п’ятого слідчого відділу (з дислокацією у м. Чернівці) територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому за оперативного супроводу Управління СБ України у Чернівецькій області та матеріалами Департаменту безпеки ДП «Ліси України».
чернівці
новини чернівців
чернівецькі новини
новини буковини
прокуратура
суд
майстер лісу
«Берегометське ЛМГ» ДП «Ліси України»
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи